Керівник - Лисак Тетяна Віталіївна

Державний реєстратор - Койчева Марина Володимирівна

Адміністратор - Кулібабчук Тетяна Леонідівна

Адміністратор - Катеринчак Аліна Русланівна

(відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

Адміністратор - Ціхомська Світлана Сергіївна

Адміністратор - Мельник Ольга Володимирівна

Інспектор - Бубела Руслан Дмитрович

Контактний номер телефону 0687752613

Вінницького  району Вінницької     області

Р І Ш Е Н Н Я

____________2021року                                                                                                 ___сесія 8 скликання

Про затвердження у новій редакції Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Агрономічної сільської ради, Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Агрономічної сільської ради  та внесення змін до рішення 18 сесії 7 скликання Агрономічної сільської ради від 27 травня 2017 року  №49 п.2 та п.4 «Про створення Центру надання адміністративних послуг виконкому Агрономічної сільської ради»

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України №118 від 20.02.2013р. «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг»,  Постанови Кабінету Міністрів України №588 від 01.08.2013р. «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг»,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення якості надання адміністративних послуг, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Агрономічної  сільської ради у новій редакції (Додаток 1).

2.  Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Агрономічної  сільської ради у новій редакції (Додаток 2).

3.  Адміністратору ЦНАП М.А.Романенко забезпечити розміщення  Положення про Центр надання адміністративних послуг та Регламенту Центру надання адміністративних послуг на офіційному веб-сайті Агрономічної сільської ради.

4.  Внести зміни у додатки №1 і №4 до  рішення 18 сесії 7 скликання Агрономічної сільської ради від 27 травня 2017 року  №49 п.2 та п.4 «Про створення Центру надання адміністративних послуг виконкому Агрономічної сільської ради»  шляхом викладення їх у новій редакції.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту ради (Гаврилюк Л.Б.).

Сільський голова                                                                                                    С.М.Сітарський