Депутати

Список депутатів Агрономічної сільської ради

Округ №1 - с. Агрономічне, Вінницький р-н, Вінницька обл. вул. Мічуріна: буд. 2, 2А к.2, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 23, 25, 25А; пров. Мічуріна: буд 2, 2А, 2/1, 3А, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16.

Гаврилюк Лілія Борисівна

Ілюк Руслан Олександрович

Сухоцька Лариса Юзефівна

Округ №2 – с. Агрономічне, Вінницький р-н, Вінницька обл. вул.Б.Хмельницького, вул. Вишнева, вул. Вінницька, вул. Гагаріна, вул. Гніванське шосе, вул. Гніванське шосе 7-й км, вул. Гніванське шосе 8-й км, вул. Лісова, вул. Л.Українки, вул. Маліновського, вул. Медніка, вул. Мічуріна: буд. 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33А, 35, 37, 37А, 39А, 41, 41А, 41В, 41Г, 41Д, 41Є, 41Ж, 41З, 41К, 41Л, 41М, 41О, 43Б, 43В, 43Д, 43Ж, 43К, 43Л, 43Н, 45, 54А, 64, 66, 68, 70, 74, 80; вул. Молодіжна, вул. Наукова, вул. Нова, вул. Перемоги, вул. Польова, вул. Приозерна, вул. Стуса, вул. Шевченка, вул. Яблунева, вул. Ярова, пров. Вишневий, пров. Вінницький, пров. Гагаріна, пров. Лісова Пісня, пров. Л.Українки, пров. Медніка, пров. Мічуріна, буд: 1, 1/2; пров. Подільський, пров. Прибережний, пров. Приозерний, Прибузька школа-інтернат, Прибузьке лісництво.

Гуцол Інна Василівна

Шевченко Аліна Дмитрівна

Бортник Олександр Віталійович

Округ №3 – с. Агрономічне, Вінницький р-н, Вінницька обл. вул. Будівельників вул.Зелена, вул. М.Грушевського вул. Миру вул. Прибережна вул. Променева вул. Садова вул. Тімірязєва вул. 8-го Березня пров. Бузковий пров. Вересневий пров. Веселий, пров. Врожайний пров. Вчительський пров. Героїв Чорнобиля пров. Гнатюка Дмитра пров. Гостинний пров. Джерельний пров. Європейський пров. Жасминовий пров. Козацький пров. Малиновий пров. Медовий пров. Мирний пров. Окружний СМ "Європейський" пров. Олександрівський пров. Парковий пров. Персиковий пров. Південний, пров. СМ "Весна" 2-й Променевий, пров. Прополісний пров. Радужний пров. Світанковий пров. Свободи пров. Слов’янський, пров. СМ Барький "Дружній", пров. СМ Барський "Зірочка" пров. Ясний, пров. СМ Барський "Зоря", пров. СМ Барський "Мангальний", пров. СМ Барський "Музикальний", пров. СМ Барський "Подільський", пров. СМ Барський "Черешня", пров. СМ "Весна" Променевий, пров. См Молодіжний "Виноградний", пров. СМ Молодіжний "Квітковий", пров. СМ Молодіжний "Тихий", пров. СМ Окружний "Барвистий", пров. СМ "Окружний" Весняний, пров. СМ "Окружний" Затишний, пров. СМ "Окружний" Зоряний, пров. СМ "Окружний" Різдвяний, пров. СМ "Окружний" Софіївський, пров. СМ "Окружний" Трояндовий, пров. СМ "Окружний" Щасливий, пров. СТ "Енергетик" Енергетичний, пров. СТ "Меліоратор" Добросусідства, пров. СТ "Механізатор" Щедрий, пров. СТ ОСТ "Авіатор" Авіаторний, пров. СТ ОСТ "Ветеран" Солов’їний, пров. СТ ОСТ "Діамант" Діамантовий, пров. СТ ОСТ "Керамік" Керамічний, пров. Тімірязєва, пров. Хлібний, пров. Шляховий, пров. 1-й Леоніда Каденюка, пров. 2-й Леоніда Каденюка, пров. 2-й Променевий, пров. 7-й Леоніда Каденюка.

Бербець Ірина Василівна

Мороз Олександр Петрович

Джабраілов Руслан Олександрович

Округ №4 – с. Бохоники, Вінницький р-н, Вінницька обл. вул. Баженова, вул. Гагаріна, вул. містечко в/ч А4610, вул. Молодіжна, вул. Набережна, вул. Сонячна, вул. Ювілейна, вул. Яблунева.

Мельник Ірина Григорівна

Бабій Валерій Сергійович

Авраменко Валерій Володимирович

Округ №5 – с. Бохоники, Вінницький р-н, Вінницька обл. вул. Ватутіна, вул. Високий Берег, вул. Гніванське шосе 7 км, вул. Дачна, вул. Д.Нечая, вул. Дубівська, вул. Залісна, вул. Зарічна, вул. І.Богуна, вул. Квітнева, вул. Козацька, вул. Корольова, вул. Лісова, вул. Л.Ратушної, вул. масив "Ветеран", вул. масив "Поляна" Академічна, вул. масив "Поляна" Архітектурна, вул. масив "Поляна" Володимириська, вул. масив "Поляна" Головна, вул. масив "Поляна" Друга, вул. масив "Поляна" Інститутська, вул. масив "Поляна" Коопенативна, вул. масив "Поляна" Коротка, вул. масив "Поляна" Окружна, вул. масив "Поляна" Перша, вул. масив "Поляна" П’ята, вул. масив "Поляна" Рясна, вул. масив "Поляна" Садова, вул. масив "Поляна" Сонячна, вул. масив "Поляна" Третя, вул. масив "Поляна" Четверта, вул. масив Сонячний, вул. Перемоги, вул. Польова, вул. П’ята, вул. Садова, вул. Світла, вул. Савободи, вул. Солов’їна, вул. Терешкової, пров. Зоряний, пров. Мирний, пров. Ясний, Комплекс будівель і споруд.

Савчук Ігор Григорович

Бунза Наталія Юріївна

Округ №6 – с. Медвеже Вушко Вінницький р-н, Вінницька обл.

Насталенко Іван Петрович

Тарасюк Віктор Віталійович

Назаренко Леонід Анатолійович

Округ №7 –с. Ільківка Вінницький р-н, Вінницька обл. с. Рівець Вінницький р-н, Вінницька обл. с. Горбанівка Вінницький р-н, Вінницька обл.

Дем’янова Марія Іванівна

Марущак Віктор Іванович