До відома громадян!

20 травня о 15:00 год. в приміщенні Будинку культури відбудеться засідання виконавчого комітету.

16:33:24 18.05.2022

До уваги батьків першокласників 2022/2023 навчального року!!!

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради повідомляє, що з 29 квітня по 31 травня 2022 року триватиме прийом документів до першого класу у заклади загальної середньої освіти Агрономічної територіальної громади. Подати заяву можна безпосередньо в закладі загальної середньої освіти або за допомогою системи електронної реєстрації на порталі: https://school.isuo.org/

12:02:03 06.05.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб Агрономічної ТГ!

4 травня 2022 року в приміщенні Будинку культури села Агрономічне за підтримки начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова та мобільної групи «Вінницький батальйон добрих справ» відбудеться надання гуманітарної допомоги для ВПО, організація культурно-мистецької програми та психологічної підтримки для дітей внутрішньо переміщених сімей Агрономічної ТГ.

12:53:18 03.05.2022

До відома громадян!

У службі зайнятості створили  телеграм-канал з вакансіями по всій Україні Актуальні вакансії з усієї країни тепер можна знайти на новому телеграм-каналі від служби зайнятості України. Всі вони тут, на каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості». Переходьте за покликанням, щоб обрати підходящу роботу: https://t.me/worknowdcz.

10:35:50 02.05.2022

До відома громадян!

27 квітня о 16:30 в приміщенні сільської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

16:48:58 26.04.2022