Відділення соціальної роботи у громаді Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради

Основними завданнями нашого відділення є:
- Виявлення та формування інформаційної бази щодо осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
- Визначення  індивідуальних потреб осіб, які опинились у складних життєвих обставинах.
- Організація, планування та якісне надання соціальних послуг, здійснення інших заходів, зокрема щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
- Проведення соціально-профілактичної та інформаційно-просвітницької роботи спрямованої на запобігання складним життєвим обставинам сімей/осіб.
- Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до надання соціальних послуг та проведення соціальної роботи у громаді.
- Забезпечення надання необхідних соціальних послуг особам, які постраждали  від  насильства  в  сім’ї  та  торгівлі людьми.
- Проведення оцінки потреб дитини та її сім’ї /молодої особи, обстеження матеріально-побутових умов проживання та визначення плану й методів соціальної роботи.
- Здійснення  соціального  супроводу  сімей  та  осіб,  які  опинилися  в  складних  життєвих  обставинах.
- Інформування сім’ї, дітей та молоді про можливість отримання інших видів соціальної допомоги і послуг.
- Проведення у сім’ях, серед дітей та молоді за місцем проживання , інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя ,шляхом розповсюдження соціальної реклами і проведення консультацій.
- Здійснення заходів із соціального патронажу осіб, які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, у тому числі за повідомленням установ виконання покарань.

Фахівець із соціальної роботи - Метелиця Ольга Олексіївна

Соціальний працівник відділу соціальної роботи - Голота Марина Анатоліївна