ГО "ЯВІР"

На території Агрономічної ТГ здійснює свою діяльність ГО Асоціація захисників довкілля та пропаганди здорового способу життя “ЯВІР”.

ГО “ЯВІР” створена в 2007 році в с. Ільківка (колишньої Ільківської сільської ради).

Голова ГО “ЯВІР” - Наталя Шибінська.

Основною метою діяльності ГО “ЯВІР” є:

• підтримка громадських ініціатив, пов’язаних з захистом довкілля, пропагандою здорового способу життя;
  • проведенням громадських заходів у галузі охорони природного середовища;
  • розвиток сільського зеленого туризму, як шляху до зміни екологічної свідомості громадян.

Ми переконані, - кожній громаді потрібна дієва дорожня карта інформаційно-маркетингової діяльності на своїй території.

Чисте довкілля це – товар і повноцінний туристичний продукт!

Фото без описуФото без опису

Природоохоронна діяльність Асоціації захисників довкілля та пропаганди здорового способу життя “ЯВІР”

- Створення навчально-консультаційного центру “Школа зеленого туризму”, на базі Зеленої Садиби “Катерина” в селі Ільківка. - Відновлення старовинного джерела “Понюкова криниця”. - Створення об’єкту ПЗФ гідрологічного заказника “Ільківський став” - Написання проекту до 14-го обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад за екологічним напрямком (Капітальний ремонт покриття дамби та гідротехнічної споруди об’єкту природно-заповідного фонду гідрологічного заказника “Ільківський став”) та залучення коштів у розмірі 155000 грн. до Ільківської громади. - Перемога у Всеукраїнському конкурсі “До чистих джерел”. - Проведення на базі Зеленої Садиби “Катерина” туристичних форумів, семінарів, круглих столів, в т.ч. і  загальнодержавного рівня. - Розробка проектів створення нових об’єктів ПЗФ на території Агрономічної  ТГ. (В процесі створення “Заповідне урочище Соснове”).

16:46:06 04.01.2024