Запобігання та протидія домашньому насильству

До відома громадян!

З метою соціально психологічної підтримки людей, які постраждали від війни в Україні та підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/ або насильства за ознакою статі -  за підтримкии КУ «Центр надання соціальних послуг» Агрономічної сільської ради діє «Телефон довіри».

14:36:36 30.01.2023

Обійми того, хто поруч!

Обійми того, хто поруч! - соціальна реклама від команди GOODMEDIA і на замовлення Міністерства інформаційної політики України

12:29:36 26.01.2023

В Україні працює єдина Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

В Україні працює єдина Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

12:22:23 26.01.2023

До відома громадян!

Запрацював сайт урядової гарячої лінії з протидії домашньому насильству. Там потерпілі можуть подати заяву онлайн, зокрема анонімно, а також відстежити стан розгляду їхніх попередніх звернень.

14:52:38 24.01.2023

До уваги громадян!

Центром надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради,організовано соціально -психологічну підтримку у потрібну хвилину  – “Телефон довіри”.

19:19:50 03.02.2022