Начальник Служби у справах дітей Агрономічної сільської ради -

Семенюк-Сотник Тетяна Василівна

Головний спеціаліст - Шевченко Аліна Дмитрівна

17 вересня - День усиновлення

17 вересня в Україні святкують – День усиновлення. Сьогодні ми висловлюємо свою подяку й повагу батькам, які здійснили дитячу мрію про родинне тепло.

10:03:47 20.09.2023

Профілактична бесіда в Бохоницькому ліцеї

На запрошення адміністрації Бохоницького ліцею Агрономічної сільської ради 03 березня головним спеціалістом Служби у справах дітей Агрономічної сільської ради спільно з інспектором СЮП Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області проведено профілактичну бесіду з батьками та дітьми одного з класів Бохоницького ліцею. Питання, які обговорені на батьківських зборах є дуже актуальні в житті учнів ліцею, а саме: протидія булінгу та правила толерантного ставлення до оточуючих; підтримання належної поведінки і використання нецензурної лексики; шкідливі звички; поліпшення поведінки дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я.

16:04:25 06.03.2023

Новорічна листівка для захисника

Працівниками Служби у справах дітей Агрономічної сільської ради, спільно з художнім керівником Агрономічний центр культури та дозвілля Агрономічної сільської ради був проведений майстер клас по розпису листівок "Новорічна листівка для захисника", в якому взяли участь діти нашої громади. Поки проходив майстер-клас, навкруги панувала особлива атмосфера творчості, душевного спокою та легкості. Безсумнівно, листівки виготовлені власноруч, будуть дарувати дітям теплі спогади про цю зимову зустріч, як і подарунки від ССД Агрономічної сільської ради.

13:47:53 30.12.2022

1 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості дитинства.

17:54:24 01.06.2022

Привітання з новорічними святами Службою у справах дітей

28 грудня за сприяння сільського голови Агрономічної сільської ради Сергія Сітарського, керівництва Вінницької обласної державної адміністрації, спеціалістами Служби у справах дітей Агрономічної сільської ради були вручені новорічні подарунки дітям нашої територіальної громади.

09:32:15 29.12.2021

Майстер-клас "Святий Миколай -дітям"

Улюблена пора всіх дітей — пора зимових канікул, новорічної метушні та День Святого Миколая, покровителя дітей. Цього свята з нетерпінням чекають усі діти і навіть дорослі, адже традиційно Святий Миколай залишає під подушкою солодощі, подарунки та навіть різки для не слухняних діток.

20:15:19 16.12.2021

Перевірка умов проживання сімей в Медвежому Вушці

22 жовтня спеціалістами Служби у справах дітей Агрономічної сільської ради спільно з фахівцями КУ "ЦНСП" Агрономічної сільської ради  був здійснений виїзд  в село Медвеже Вушко в сім'ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах, була здійснена перевірка  умов проживання дітей та складені  відповідні акти.

13:58:28 23.10.2021

Здійснено перевірку умов проживання родин

13 жовтня спеціалістами Служби у справах дітей Агрономічної сільської ради спільно з фахівцями КУ "ЦНСП" Агрономічної сільської ради  був здійснений виїзд та проведена перевірка  умов проживання родини, яка проживає на території Агрономічної сільської ради,був складений акт обстеження умов проживання і проведена профілактична бесіда з батьками щодо виховання дітей.

10:57:24 14.10.2021

Зустріч з виїзною мобільною бригадою Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації

15 червня Служба у справах дітей Агрономічної сільської ради спільно з виїзною мобільною бригадою Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації  провела зустріч з дітьми громади, які перебувають в складних життєвих обставинах. Фахівцями мобільної бригади було проведено психологічну діагностику дітей, надані висновки та рекомендації. Обговорили напрями і перспективи співпраці з Служби у справах дітей.

21:11:36 15.06.2021

З Міжнародним днем захисту дітей

Служба у справах дітей також долучилася до привітань хлопчиків та дівчаток з Днем захисту дітей. Малечі передали солодощі та подарунки.

23:10:31 02.06.2021