Цікаві туристичні місця в громаді

ЗЕЛЕНА САДИБА "КАТЕРИНА"

Якщо Ви є поціновувачем старовинного українського побуту, затишної атмосфери сільської садиби, та цікавитесь гастрономічною спадщиною – Вам необхідно завітати до Зеленої Садиби «Катерина», що знаходиться в с. Ільківка, вул. Свято Миколаївська, 2.

Фото без опису

Аромати липи, чорнобривців та свіжого сіна, повернуть Вас в безтурботне дитинство. Смачний трав’яний чай та юшка, додадуть енергії та сили.Фото без опису

А якщо Ви бажаєте отримати нові знання, то на базі Садиби «Катерина» працює навчально-консультаційний центр -«Школа Зеленого Туризму», де Ви дізнаєтесь багато цікавого про агротуристичну діяльність, захист довкілля, розвиток сільських територій та можливості започаткування власної справи в сільській місцевості.

Фото без описуФото без опису

Обов'язково завітайте! Зелена Садиба «Катерина» - місце, де кожен знайде для себе незабутнє враження.

Фото без описуФото без опису

АТМОСФЕРНА ТУРИСТИЧНА ЛОКАЦІЯ НА ТЕРИТОРІЇ АГРОНОМІЧНОЇ ГРОМАДИ – ГІДРОЛОГІЧНИЙ ЗАКАЗНИК «ІЛЬКІВСЬКИЙ СТАВ»

Фото без опису

Місце, де Ви зможете наповнитись позитивною енергетикою, побути наодинці з природою, насолодитись ароматами хвої, співом пташок та неповторними краєвидами.

Фото без опису

Територія заказника облаштована місцями для відпочинку, наявні дві стаціонарні вбиральні, освітлення та відеоспостереження.

Фото без описуФото без опису

Приїжджайте до Ільківки за враженнями. Тут Ви можете почувати себе в безпеці!