Цивільний захист

Проведено профілактичні відпрацювання

20 лютого  працівниками Вінницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області спільно з представниками   Агрономічної селищної  ради було проведено  інформаційно-роз'яснювальну  роботу з жителями с. Агрономічне, с. Медвеже Вушко та с. Бохоники. Громадянам розповіли про правила поведінки на водних об'єктах, правила пожежної безпеки в побуті, дії при виявленні вибухонебезпечних  підозрілих предметів та наголосили не ігнорувати дії при сигналі "повітряна тривога".  Розповсюдили 430 листівок застережливого характеру та проінструктували близько 260 мешканців населених пунктів, в тому числі  громадян так званої "групи ризику" 29 чоловік. Провели 7 виступів в трудових колективах та проінструктували 116 працівників.

14:26:15 22.02.2024

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ , УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Щорічно з  настанням  весняно - літнього  пожежонебезпечного періоду,  різко  загострюється обстановка з пожежною безпекою в районі.  В цей  період виникає понад 75 % пожеж та загорянь котрі сталися на території району.

14:16:28 22.02.2024