Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради

Директор Центру надання соціальних послуг - Христянко Олександра Сергіївна

Шмалківська- Возник Зоя Володимирівна - бухгалтер

До уваги громадян!

Центром надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради,організовано соціально -психологічну підтримку у потрібну хвилину  – “Телефон довіри”.

19:19:50 03.02.2022

Vinny- для кожної дитини

12 січня колектив Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради, за сприяння Сергій Сітарський-сільський голова Агрономічної громади, долучились до акції тюбінг- парку «Vinny- для кожної дитини».

09:23:31 13.01.2022

Захід « Не смійся з мене, мені болить..»

Сьогодні,в Міжнародний дня людей з інвалідністю, у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», фахівцями Центру надання соціальних послуг, спільно з працівниками Служби у справах дітей Агрономічної сільської ради та майором поліції ювенальної превенції , Франковою І. В., провели заходи у школах села Бохоники та  села Ільківка, серед учнів 5-х класів, на тему: « Не смійся з мене, мені болить..». Захід було спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя.

19:26:31 03.12.2021

З нагоди Всесвітнього дня волонтера

02 грудня працівниками Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з представниками Бохоницької філії Центру культури та дозвілля, була проведена тематична зустріч з нагоди Всесвітнього дня волонтера.

16:27:07 02.12.2021

Щодо запобігання насильства серед підлітків

26 листопада Директор Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи та начальником ССД Агрономічної сільської ради, з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»,провели профілактичний захід щодо запобігання насильства серед підлітків. Участь у профілактичному заході взяли учні 9 класу Бохоницької СЗШ І- ІІІ ступенів. Під час заняття діти ознайомились із поняттям, формами та структурою насильства, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі.

11:32:59 29.11.2021

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради інформує

Дитячий табір відпочинку «Соколята», який знаходиться в м. Хирів, Львівської області, запрошує діток на відпочинок, віком від 7 до 18 років. Початок заміни з 03 по 07 листопада 2021 р., тривалість зміни 21 день.

16:30:40 25.10.2021

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради інформує

До уваги громадян Агрономічної територіальної громади! КЗ «Вінницький обласний центр соціально- психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», пропонує послугу «Тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю».

10:58:19 06.10.2021

Вітаємо з Днем народження!

Колектив Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради щиро вітає соціального робітника, Вовчок Олену Дмитрівну, з Днем Народження! Хай завжди усміхається доля! Тільки радість приносять з собою роки! Хай здоров‘я і щастя не зрадять ніколи, хай збуваються мрії, бажання й думки. Удачі й таланту - без ліку, пошани й добра від людей! Щасливого й довгого віку  бажаємо Вам у цей день!

16:33:57 27.09.2021

Дякуємо за співпрацю!

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради висловлює щиру подяку Товариству Червоний Хрест України(Вінницької області) за наданий дитячий розвиваючий інвентар. Фахівцями ЦНСП, було забезпечено передачу різноманітних ігор до Центрів культури та дозвілля Агрономічної територіальної громади, де куратори дитячих гуртків, весело та з користю провели час з вихованцями.  Щиро дякуємо колегам за співпрацю!

11:36:56 21.09.2021