A A A K K K
для людей із порушенням зору
Агрономічна сільська рада
.

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради

Директор Центру надання соціальних послуг - Христянко Олександра Сергіївна     

 

Підсумки акції "Мій найкращий антистрес!"

3 березня 2023 року ЦНСП Агрономічної сільської ради була розпочата акція  з метою ознайомити ВАС із ще одним способом подолання негативних наслідків, пов’язаних з війною.

17:32:04 20.03.2023

Онлайн-зустріч "Групи самодопомоги"

16 березня 2023 року за сприяння Вінницького обласного центру соціальних служб проведено   навчання для надавачів соціальних послуг та членів об’єднань психологів на тему: «Групи самодопомоги. Організаційні засади і правила проведення». В онлайн-зустрічі взяли участь працівники Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради: практичний психолог, Литвинчук Тетяна Анатоліївна та соціальний працівник, Голота Марина Анатоліївна.

16:57:45 16.03.2023

Відбувся захід на тему: "Вигорання працівників соціальної сфери"

02 березня практичним психологом КУ "ЦНСП" Агрономічної сільської ради ЛИТВИНЧУК Тетяною було організовано захід для працівників Центру, з метою розгляду актуальної теми: "Вигорання працівників соціальної сфери".

15:43:25 02.03.2023

До уваги громадян!

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради, запрошує людей віком 60 + взяти участь у акції : " Мій найкращий антистрес".

16:45:01 23.02.2023

17 лютого – День спонтанного прояву доброти

Щороку 17 лютого у світі відзначають День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day). У 1995 році його запровадили в американському місті Денвері і з кожним роком свято почало набувати все більшої популярності. Метою цього дня є заохочення людей до прояву доброти до інших та світу загалом. Спонтанний прояв доброти означає робити щось для іншої людини від щирого серця, без очікувань та особистої вигоди. Найціннішим результатом цього є те, що ці добрі справи приносять користь та радість не тільки одержувачу, але й тому, хто робить ці вчинки та дії. Прояв доброти позитивно позначається як на фізичному, так і на психологічному стані людини.

15:29:05 17.02.2023

Онлайн-тренінг “Кейс-менеджмент - стала технологія соціальної роботи в кризових умовах"

14 лютого практичний психолог Литвинчук Т.А. та соціальний працівник Голота М. А. КУ «ЦНСП»Агрономічної сільської ради взяли участь в онлайн-тренінгу “Кейс-менеджмент - стала технологія соціальної роботи в кризових умовах”!

08:34:39 15.02.2023

Школа без булінгу, сім‘я без насильства

30 листопада працівниками Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з Службою у справах дітей проведено захід у Бохоницькому ліцеї серед учнів старших класів, на тему: «Школа без булінгу, сім‘я без насильства». Мета заходу - ознайомлення учнів із документами, які захищають їх права, обґрунтувати сутність насильства, з‘ясувати основні причини насильства над дітьми в середовищі сім‘ї та школи, виявлення шляхів його подолання.

14:21:53 30.11.2022

Фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Агрономічної сільської ради отримав технічне оснащення

У рамках проєкту “Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни” за підтримки Представництва Дитячого фонду UNICEF Ukraine та на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби МБО « Партнерство «Кожній дитині»Partnership for Every Child / Кожній дитині , фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Агрономічної сільської ради, отримав технічне оснащення, що посприяє покращенню умов роботи з питань організації надання соціальних послуг сім‘ям з дітьми.

11:19:30 15.11.2022

Обговорили перспективи співпраці з Veteran Hub

18 жовтня працівниками ЦНСП Агрономічної сільської ради спільно з представниками Veteran Hub, організовано спільну зустріч - обговорення для подальшої співпраці.

11:02:00 19.10.2022

Проведено захід "Даруй добро"

Сьогодні, 30 вересня, працівниками Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради, проведено захід на тему: « Даруй добро» в рамках соціально -психологічної підтримки дітей в умовах війни.

20:21:41 30.09.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь