Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради

Директор Центру надання соціальних послуг - Христянко Олександра Сергіївна

Шмалківська- Возник Зоя Володимирівна - бухгалтер

Консультації фахівцями з Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Сьогодні, 15 вересня,  на базі Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради було надано консультації фахівцями Вінницького місцевого центру з надання БВПД для жителів с. Бохоники. Усім присутнім роз‘яснено про можливість отримання безоплатної правової допомоги, надано інформаційні буклети з правової тематики та контактними даними БВПД.

15:15:54 15.09.2021

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Центр надання соціальний послуг Агрономічної сільської ради інформує про надання безкоштовної юридичної консультації:

21:07:14 10.09.2021

Чергова зустріч з дітьми в селі Бохоники

Сьогодні, 25 серпня, фахівцями Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з Товариством Червоного Хреста України у Вінницькій області було проведено дитячий захід на базі Будинку культури села Бохоники, в рамках програми «Соціально- психологічної підтримки дітей». Щиро вдячні усім за участь!

22:12:43 25.08.2021

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

14:27:02 30.07.2021

Зустріч з Товариством Червоного Хреста України у Вінницькій області

Сьогодні , 27 липня, фахівцями Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з Товариством Червоного Хреста України у Вінницькій області та Відділом освіти, молоді, спорту та туризму Агрономічної сільської ради, було проведено дитячий захід в Будинку культури в с. Агрономічне, в рамках програми « Соціально- психологічної підтримки дітей». Щиро вдячні усім за участь!

22:49:13 27.07.2021

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради інформує

30 липня, Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми — це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі є жертвами таких «торгів».  Торгівля людьми - особливо важкий злочин, який карається Законом України(ст. 149 Кримінального кодексу України)  «Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми у Вінницькій області - 0 800 750 475 Вінницька обласна правозахисна організація Джерело надії /  Spring of Hope (0432)61 22 80, (068)425 00 70 Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради (093)389 02 21

12:49:40 26.07.2021

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради інформує!

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства звертайтесь за телефонами «Лінії довіри» з попередження домашнього насильства та торгівлі людьми у Вінницькій області  0 - 800 – 75 – 04 - 75; Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації Центру «Ла Страда-Україна»: 0-800-500-335 , національна поліція України – 102, урядова гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства 15-47 (лінія працює цілодобово, дзвінки безкоштовні).  Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!  Щасливе майбутнє кожної родини знаходиться  в її руках. «Не мовчи! Ми допоможемо!»

16:41:13 19.07.2021

Дитячий захід в Горбанівці

16 липня фахівці Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з Товариством Червоного Хреста України у Вінницькій області організували дитячий захід в Будинку культури в с. Горбанівка, в рамках програми «Соціально- психологічної підтримки вразливих верств населення».

21:55:45 17.07.2021

Підписано угоду про співпрацю

16 липня, директор Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради, Олександра Христянко, підписала угоду про співпрацю  з Державною реабілітаційною установою «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля». Сподіваємося на плідну співпрацю!

21:51:31 17.07.2021