Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради

Директор Центру надання соціальних послуг - Христянко Олександра Сергіївна

Шмалківська- Возник Зоя Володимирівна - бухгалтер

Проведено захід на користь поліпшення психоемоційних контактів дітей з батьками

Сьогодні, 15.06.2021 р.,  на базі Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради, було проведено захід на користь поліпшення психоемоційних контактів дітей з батьками, з сімей , які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у ЦНСП та ССД Агрономічної сільської ради.  Щиро вдячні практичним психологам , Мохній О. І. та Бедрій О. І. ,  КЗ «Вінницький обласний центр соціально - психологічної реабілітації дітей». Раді співпрацювати!

21:40:33 15.06.2021

Зустріч фахівців Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради з представниками Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля»

15.06.2021 р. відбулась зустріч фахівців Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради з представниками Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля», де обговорювали  алгоритм дій та взаємодії вищевказаних структур.

21:22:46 15.06.2021

Відвідали ГО "Полум'я надії"

02.06.2021 р. з нагоди Дня захисту дітей, фахівцями Центру надання соціальних послуг відвідано родини, які перебувають у кризовому центрі для мам з дітьми ГО "Полум'я надії".

19:23:05 03.06.2021

Дякуємо Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради в рамках проведення обласного свята до Міжнародного дня захисту дітей, висловлює щиру подяку організаторам такого дійства Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.  Діти - наше майбутнє ! А щасливі діти- щасливі батьки!

12:53:03 03.06.2021

Вітання з Днем захисту дітей

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради, щиро вітає усіх діток з Міжнародним днем захисту дітей!Бо наші діти - найбільша радість та любов, наша надія та продовження наших задумів та мрій! ЩАСТЯ ВАМ, ЧИСТОГО ТА МИРНОГО НЕБА, СОНЯЧНИХ РАНКІВ, СВІТЛИХ І НЕПОВТОРНИХ ВРАЖЕНЬ, ЗДОРОВ‘Я ТА УДАЧІ НА ЖИТТЄВИХ ДОРОГАХ! Не поспішайте, діти, виростати, Бо з часом лишите мене одну. А поки в силі вам на захист стати, Я гори, ради вас, переверну! Я буду молодою поряд з вами, Енергії даєте для життя! Немає щастя більшого для мами, Ніж поруч з нею дороге дитя! Мої найкращі, найдорожчі діти, Дорослий світ - не цукор, і не  мед. Дай, Боже, вам здоров'я і радіти, Упевнено іти завжди вперед! Не поспішайте, діти, виростати, Не йдіть так швидко у дорослий світ! Я вас до серця хочу пригортати Маленькими, ще довго-довго літ! © Людмила Степанишена

22:17:14 01.06.2021

Вітаємо!

Шановна наша Олено Станіславівно!

11:51:12 31.05.2021

Обговорили переспективи співпраці

Центр надання соціальних послуг спільно з заступником начальника ВП #3 ВРУП ГУНП у Вінницькій області , майором поліції, Романом Катруком та заступницею начальника превенції, майором поліції - Наталією Сорочук , обговорили питання співпраці та план дій у кризових ситуаціях.

10:28:52 25.05.2021

Привітання з Днем вишиванки

Колектив Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради, сердечно вітає усіх з Днем вишиванки!Зичимо усім міцного здоров‘я, миру, злагоди та благополуччя ! Нехай це свято зітре кордони й об‘єднає українців по всьому світу!

16:42:56 20.05.2021