Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради

Директор Центру надання соціальних послуг - Христянко Олександра Сергіївна

Шмалківська- Возник Зоя Володимирівна - бухгалтер

Щодо запобігання насильства серед підлітків

26 листопада Директор Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи та начальником ССД Агрономічної сільської ради, з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»,провели профілактичний захід щодо запобігання насильства серед підлітків. Участь у профілактичному заході взяли учні 9 класу Бохоницької СЗШ І- ІІІ ступенів. Під час заняття діти ознайомились із поняттям, формами та структурою насильства, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі.

11:32:59 29.11.2021

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради інформує

Дитячий табір відпочинку «Соколята», який знаходиться в м. Хирів, Львівської області, запрошує діток на відпочинок, віком від 7 до 18 років. Початок заміни з 03 по 07 листопада 2021 р., тривалість зміни 21 день.

16:30:40 25.10.2021

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради інформує

До уваги громадян Агрономічної територіальної громади! КЗ «Вінницький обласний центр соціально- психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», пропонує послугу «Тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю».

10:58:19 06.10.2021

Вітаємо з Днем народження!

Колектив Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради щиро вітає соціального робітника, Вовчок Олену Дмитрівну, з Днем Народження! Хай завжди усміхається доля! Тільки радість приносять з собою роки! Хай здоров‘я і щастя не зрадять ніколи, хай збуваються мрії, бажання й думки. Удачі й таланту - без ліку, пошани й добра від людей! Щасливого й довгого віку  бажаємо Вам у цей день!

16:33:57 27.09.2021

Дякуємо за співпрацю!

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради висловлює щиру подяку Товариству Червоний Хрест України(Вінницької області) за наданий дитячий розвиваючий інвентар. Фахівцями ЦНСП, було забезпечено передачу різноманітних ігор до Центрів культури та дозвілля Агрономічної територіальної громади, де куратори дитячих гуртків, весело та з користю провели час з вихованцями.  Щиро дякуємо колегам за співпрацю!

11:36:56 21.09.2021

Консультації фахівцями з Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Сьогодні, 15 вересня,  на базі Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради було надано консультації фахівцями Вінницького місцевого центру з надання БВПД для жителів с. Бохоники. Усім присутнім роз‘яснено про можливість отримання безоплатної правової допомоги, надано інформаційні буклети з правової тематики та контактними даними БВПД.

15:15:54 15.09.2021

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Центр надання соціальний послуг Агрономічної сільської ради інформує про надання безкоштовної юридичної консультації:

21:07:14 10.09.2021

Чергова зустріч з дітьми в селі Бохоники

Сьогодні, 25 серпня, фахівцями Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з Товариством Червоного Хреста України у Вінницькій області було проведено дитячий захід на базі Будинку культури села Бохоники, в рамках програми «Соціально- психологічної підтримки дітей». Щиро вдячні усім за участь!

22:12:43 25.08.2021

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

14:27:02 30.07.2021