Вінницька область, Вінницький район
державні сайти України

Сільський голова

Сітарський Сергій Миколайович

Народився Сергій Миколайович 11 липня 1968 року в м. Арциз Одеської області. Після закінчення Вінницької загальноосвітньої школи у 1985 році вступив в Одеський інститут народного господарства. В 1987 році навчання було перервано військовою службою в радянській армії. Після армії продовжив навчання і успішно закінчив інститут в 1991 році за спеціальністю бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності та отримав кваліфікацію економіста.

В 1991 році приступив до праці в Державній податковій інспекції м. Вінниця, де працював до 1993 року. З 1993 року по 1994 рік працював в Авіапідприємстві «Вінницький авіаційно-спортивний загін». З 1994 по 1997 рік працював директором Аудиторської фірми «Бюро аудиторських послуг». З 1997 по 2005 рік працював директором в приватному малому підприємстві «Млин». З 2006 по 2010 рік був обраний головою Вінницької районної ради. 2010- 2012 рік –заступник голови Вінницької районної ради.

З 2013 по 2014 рік працював помічником – консультантом народного депутата України Павловського А.М.

В лютому 2011 року закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління у сфері національної безпеки» та здобув кваліфікацію магістра державного управління. У 2018 році в Національній академії державного управління  при Президентові України захистив дисертацію за спеціальністю «Теорія та історія державного управління» та здобув науковий ступінь кандидата наук з державного управління. В позаробочий час займається викладацькою та науковою діяльністю.

Депутат районної ради 5,6,7 скликання.

З 2014 –2020 рік, голова Вінницької районної ради.

01 квітня  - 11 листопада 2020 року, перший заступник сільського голови Якушинецької сільської ради.

З листопада 2020 року за результатами виборів Агрономічного сільського голови, обраний на посаду Агрономічного сільського голови.

Одружений. Має двох синів.