Захід від Міжнародної організації UNICEF

2 серпня відбувся захід від Міжнародної організації UNICEF. Фахівці команди: психолог та соціальний працівник допомогли дітям цікаво провести час. Для учасників заходу були організовані рухливі ігри та естафета. Також бажаючі мали змогу зайнятися малюванням і створити аплікацію.  Учасники заходу відновили свої сили та отримали масу позитивних емоцій.

16:38:21 02.08.2023

До уваги громадян!

Концерт до Дня державності переноситься на 29 липня о 11:00 год.

17:11:00 27.07.2023

До відома громадян!

Агрономічна сільська рада повідомляє, що відповідно до Рішення Агрономічної сільської ради від 18.08.2022 р №2228 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території» проектною організацією ДП "Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" розробляється проект містобудівної документації місцевого рівня — Детальний план території для розміщення житлової садибної забудови, що межує з СМ "Окружний" на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

11:56:29 27.07.2023

До уваги споживачів газу!

18 липня цього року компанія АТ «Вінницягаз» перейшла під державне управління Групи Нафтогаз.

09:06:26 27.07.2023

Шкідливий вплив пожеж в екосистемах

Екосистема - це екологічна система або природний комплекс що створений живими організмами з умов їх існування, так звана біологічна система. У кожній екосистемі відбуваються кругообіг речовин та обмінні енергетичні процеси. Система, яка існує самостійно. Це жива природа, що нас оточує: ліси, степи, поля, луги і т.д.

16:07:20 26.07.2023