До уваги громадян!

23 березня о 15:00 год. в приміщенні Агрономічної сільської ради відбудеться 37 чергова сесія Агрономічної сільської ради.

11:15:30 20.03.2023

До уваги виробників, імпортерів та розповсюджувачів аерозольних розпилювачів !

Вінницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області   інформує, що 21 лютого 2023 року постановою Кабінету Міністрів України №154 затверджено «Технічний регламент аерозольних розпилювачів». Даною постановою, яка набирає чинності через 9 місяців з дня її опублікування, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року №1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд», відповідно до яких ДСНС визначено органом державного ринкового нагляду у сфері аерозольних розпилювачів.

14:40:31 17.03.2023

Оголошено конкурсний відбір медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги (далі – Координаційний центр) від 10.03.2023 № 121-аг «Про проведення конкурсного відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги», з метою відбору медіаторів для включення їх до Реєстру медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної правової допомоги, Координаційний центр повідомляє про проведення з 16 березня по 29 травня 2023 року конкурсного відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурсний відбір).

10:41:51 17.03.2023

До відома громадян!

14 березня о 15:00 год. в приміщенні сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.

15:16:47 10.03.2023