До відома громадян!

У разі коли Вам стало відомо  про факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених особами рядового і начальницького складу, працівників підрозділів Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області,  за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити  про це за «телефоном довіри» до органів СБУ, ДСНС, ДБР, Прокуратури України, МВС, тощо.

16:55:32 19.07.2022

До уваги жителів села Агрономічне!

Завтра, 19 липня, у селі Агрономічне відбудеться церемонія військового поховального ритуалу загиблого захисника України – Вадима Церковного.

16:57:22 18.07.2022

До уваги керівникам підприємств, які релокувались до Вінницького району!!!

Чимало підприємств опинилися в районах активних бойових дій і змушені були евакуюватися у більш безпечні регіони або припинити роботу. Однак навіть ті бізнеси, які відносно далеко від обстрілів, потерпають через проблеми з логістикою та нестачу сировини. Так, з початку повномасштабної війни в Україні до Вінниці релокувались вже 33 підприємства, а 30 з них вже розпочали свою діяльність. Бізнес переїхав з Маріуполя, Харкова, Києва, Донеччини, Херсону, Мелітополя та Дніпра. Створено уже 370 робочих місць на нових виробництвах.

14:00:28 18.07.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

На Вінниччині запрацювала обласна цілодобова гаряча лінія з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. Консультацію щодо отримання статусу, державної допомоги, тимчасового розміщення можна отримати за номером:

11:11:13 08.07.2022

До уваги жителів територіальної громади!

Вже понад місяць триває обговорення про перейменування вулиць на території громади. На сьогоднішній день існують наступні варіанти назв щодо перейменування.

11:51:58 05.07.2022

До уваги споживачів ТОВ "ЖЕК "Агрономічне"!

Повідомлення про намір  ТОВ «ЖЕК «Агрономічне» здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік

16:16:22 04.07.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб !

5 липня 2022 року в Агрономічній громаді відбудеться виїзний прийом громадян для внутрішньо переміщених осіб за участі начальника Вінницької районної військової адміністрації Віталія УРДЗІКА, заступників начальника – Тетяни Каменщук та Юлії Олійник. До участі запрошені керівництво громади, представники сімейної медицини, Центру зайнятості, Пенсійного фонду України, Управлінь соціального захисту населення та Служби у справах дітей.

13:03:31 04.07.2022

До відома громадян!

Засідання постійної комісії з гуманітарних питань: освіти, культури, спорту, духовного розвитку, молодіжної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення – 29 червня 2022 р. о 8:30 год.  в приміщенні сільської ради;

16:38:57 28.06.2022

До відома громадян!

30 червня о 15:00 год. в Будинку культури с.Агрономічне відбудеться чергова сесія.

16:37:13 28.06.2022