Міжнародний день людей з особливими потребами

Дата: 03.12.2020 21:43

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами. Прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Сьогодніголова громади Сітарський С.М. разом з заступником Закревською Т.П. навідали дітей з особливим потребами і вручили їм фруктові гостинці. Також висловлюємо вдячність Гульку Тарасу за співпрацю, який охоче відкликався допомогти.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги.Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми.