Вшанування пам'яті жертв голодоморів

Дата: 27.11.2020 22:35

28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам’яті жертв голодоморів. Голодомор був спеціально спланованою і ретельно замаскованою каральною операцією. Він став ціною, яку заплатив український народ за прагнення до свободи. Це була реакція влади на відродження нашим народом власної держави.

Фото без опису

Голод забрав мільйони життів українців, став масштабною національною трагедією. Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні.

Фото без опису

Тому напередодні , учні Агрономічненської ЗОШ І-ІІІ ступенів та жителі села вшанували пам’ять мільйонів безневинних, що постраждили від  цієї страшної трагедії.

Фото без опису

Фото без описуДодамо, що 28 листопада по всій країні відбудеться акція «Запали свічку пам’яті»: о 16.00 год українці проводять хвилину мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня.