3 сесія Агрономічної сільської ради

Дата: 11.12.2020 20:01

10.12.2020 р. відбулася 3 позачергова сесія депутатів Агрономічної сільської ради. Сільський голова розпочав засідання з оголошення порядку денного, який нараховував 9 питань і ще 1 питання було додано в ході засідання комісії напередодні: щодо створення Центру соціальних послуг Агрономічної сільської ради та затвердження його положення. Таким чином, на сесії розглянуто 10 питань.

У зв’язку з децентралізацією, зміною адміністративно-територіального устрою та зміною розподілу повноважень в місцевих органах самоврядування, на розгляд сесії були винесені такі питання: реорганізація Бохоницької, Медвеже Вушківської, Ільківської сільської ради та передачу їх майна, створення виконавчих органів Агрономічної сільської ради та затвердження їх штату. В ході засідання всі 10 рішень було прийнято.