Конференція громадської організації ветеранів

Дата: 05.01.2021 12:35

Фото без опису5 січня в приміщенні Будинку культури с.Агрономічне відбулася Конференція громадської організації ветеранів. Її метою стало створення власної  організації в громаді. Серед присутніх були: представники первинних організацій ветеранів,  воїнів-інтернаціоналістів, ліквідатори Чорнобильської ЧАЕС, воїни АТО, ветерани праці, діти війни. Порядок денний конференції налічував шість питань, зокрема: обрання керівника, членів ревізійної комісії,  затвердження статуту. Головуючим зібрання став Павловський Володимир  Іванович. В ході конференції керівником громадської організації Агрономічної територіальної громади було обрано Олександра Ковальчука. Також часники зібрання активно обговорили існуючі проблеми, висловили побажання щодо подальшої роботи організації. Наприкінці Олександр Васильович подякував всім за довіру та підтримку.