Привітали з ювілеєм

Дата: 06.01.2021 15:39

З 90-річним ювілеєм  6 січня привітала заступник голови Агрономічної сільської ради жительку села Медвеже Вушко - Томко Марину Олександрівну. Розчулена увагою до неї ювілярка подякувала за подарунки, побажала всім здоров’я, успіхів  у нелегкій роботі . Марина Олександрівна все своє життя важко пропрацювала дояркою. Нелегко було поставити двох дітей на ноги. Ювілярка має 3 внуків, 5 правнуків. Життєві негаразди загартували її характер і навчили бути сильною, завжди йти вперед і не здаватися.

Ми ще раз вітаємо Марину Олександрівну,  бажаємо їй міцного здоров’я, ще і ще довгих років життя.

Сучасне покоління, має знати і поважати таких довгожителів і буду вдячними їм за кожну хвилину свого життя, адже ці люди пройшли такі труднощі і мають такий життєвий досвід, про що інколи навіть і не  здогадуємся.Фото без опису