Засідання комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної власності

Дата: 17.01.2021 14:20

Фото без опису17 січня о 9:00 год. відбулося засідання комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної власності.  Серед присутніх були п’ятеро депутатів: Мороз О.П.,  Насталенко І.П., Ілюк Р.О., Бабій В.С., Авраменко В.В., а також сільський голова Сітарський С.М. та працівники сільської ради Бабій Н.Е., Гук І.А.    В ході засідання розглянуто 65 питань та 5 скарг громадян. По завершенню засідання в сільській раді, комісія виїхала розглядали звернення на місця.