Привітали з 90-річчям

Дата: 20.01.2021 15:14

Фото без опису

Сьогодні вітали з 90-річчям жительку села Бохоники Швець Ганну Михайлівну. З таким визначним ювілеєм  до привітань долучилися депутат обласної ради Олександр Масленніков, сільський голова Сергій Сітарський та заступник сільського голови Тетяна Закревська. Побажали їй міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту та благополуччя на довгі роки.

Ювілярка все своє життя важко пропрацювала. Саме вона посадила алею з сосон і каштанів, які зараз розрослися біля Будинку культури села Бохоники. Ганна Михайлівна виростила троє дітей, має четверо онуків і навіть вже праправнуків.

У свій День народження ювілярка побажала усім гостям міцного здоров’я та посмішок на обличчі. Саме це їй допомогло пережити життєві перипетії та лишитися молодою у душі.