Повторні вибори в с.Медвеже Вушко

Дата: 25.01.2021 19:17

Фото без опису

24 січня в селі Медвеже Вушко відбулися повторні вибори в депутати Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області по округу №6. До участі у виборах 5 осіб подали свої кандидатури. Явка становила 409 осіб. Голосування відбулося без порушень вимог чинного законодавства. Результати виборів наступні :

• 95 голосів – Дзюмак Михайло Анатолійович;
  • 24 голоси Захарчук Леонід Михайлович;
  • 47 голосів – Козирева Інна Віталіївна;
  • 36 голосів –Петько Максим Григорович;
  • 203 голоси – Стальченко Олександр Володимирович.

Вітаємо з перемогою Стальченка Олександра Володимировича. Бажаємо йому міцного здоров’я, успіхів у роботі, терпіння.

Для довідки. Стальченко Олександр Володимирович народився 3 квітня 1978 року в селі Медвеже Вушко, Вінницького району, Вінницької області. З 1984 по 1995 рік навчався в середній загальноосвітній школі села Медвеже Вушко. Після закінчення школи у 1995 році вступив до Вінницького державного технічного університету на спеціальність «Радіотехніка», факультету Радіолектроніки. У 2000 році закінчив університет та отримав диплом радіоінженера за спеціальністю «радіотехніка». З 2000 року працював в Вінницькому національному технічному університеті на різних посадах. У 2002 році почав викладацьку діяльність в якості асистента кафедри. У 2015 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. У 2016 році отримав диплом доктора філософії. Працює у Вінницькому національному технічному університеті на посаді доцента кафедри Телекомунікаційних систем та телебачення. Займається навчальною та науковою роботою.