Дата: 26.01.2021 16:09

Фото без опису

КОП «Бохоничанка» інформує населення с. Бохоники про намір змінити тариф на послуги по вивезенню твердих побутових відходів.

Відповідно до Наказу № 130 від 5.06.2018 р. Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» КОП «Бохоничанка» інформує про намір здійснити коригування тарифу на послуги по вивезенню 1 мішка і 1 м3 твердих побутових відходів.

Розрахунок

Базового тарифу на послуги по збору твердих побутових відходів з території Бохоницької сільської ради Вінницького району.

1. Норма ТВП:

Згідно додатку № 2 постанови кабінету міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 про затвердження правил надання послуг з вивезення ТВП мінімальна добова норма складає 0,00356 м3, тобто собівартість (1мішок) становить 10 грн, без інших витрат.

На основі вище викладеного з врахуванням інших витрат, а саме:

• податки;
  • заробітна плата;
  • банківські витрати;
  • господарсько-канцелярські витрати;
  • комунальні послуги,

а також з урахуванням ціни вивезення 1 м3 в бік її зростання, КОП «Бохоничанка» пропонує розрахунки проводити із 150 грн за 1 м3.

1. Розрахунок ТВП

0,00356 м3?150 грн за 1 м3=0,534 грн в день?365днів = 194.91 грн/12 місяців=16,24 грн в місяць на одного чоловіка.

1 м3 (10 мішків) – 150 грн., 150/10=15 грн за 1 мішок.

На основі розрахунків тарифів на послуги по вивезенню ТПВ, пропонується така ціна:

- для жителів 2-х та 3-х поверхових будинків та жителів військового містечка, ціна послуги за вивезення та захоронення ТПВ – 16,24 грн з одного жителя.

• 1 мішок – 15 грн;

для організацій, підприємств та установ – 200 грн за 1 м3.

З урахуванням усіх затрат, на основі розрахунків, вивезення 1 мішка ТПВ становить 15 грн, а 1 контейнера (в який входить 10-12 мішків) – 150 грн, але рішенням сесії Бохоницької сільської ради, не дивлячись на розрахунки, було затверджено таку ціну:

• За вивезення 1 мішка 14 грн;
  • За вивезення 1 м3 – 100 грн.
  •

З метою зменшення фінансового навантаження на жителів села, Бохоницькою сільською радою було прийнято рішення відшкодовувати 50 % вартості вивезення 1 мішка ТПВ, тобто 7 грн платило населення, а 7 грн – відшкодовувала сільська рада.

Актуальність коригування ціни на вивезення 1 мішка ТПВ, встановленого раніше, обумовлено тим, що на даний час Агрономічненська сільська рада не буде відшкодовувати 50 % вартості вивезення 1 мішка твердих побутових відходів, що раніше робила Бохоницька сільська рада.

Для того, щоб в подальшому можна було співпрацювати з «ЕкоВін» по вивезенню твердих побутових відходів і спроможності проплатити за надані послуги, ціна 1 мішка і 1 м3 ТПВ повинна коштувати, відповідно до розрахунку:

• вивезення 1 мішка ТПВ – 15 грн;
  • вивезення 1 м3 (контейнера) ТПВ – 150 грн;
  • для жителів 2-х та 3-х поверхових будинків та жителів військового містечка, ціна послуги за вивезення та захоронення ТПВ – 15 грн з одного жителя.

Термін, протягом якого від фізичних та юридичних осіб приймаються зауваження і пропозиції, встановлюються суб’єктом господарювання, але він не може бути меншим ніж 7 (сім) календарних днів з дня опублікування в засобах масової інформації – Наказ від 30.07.2012 року №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад п.2.12 (зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.09.2017 року № 234».

Зауваження та пропозиції надсилати на адресу:

Віл.Мічуріна,12

с. Агрономічне