ВІДБУЛИСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УПОВНОВАЖЕНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ – ЧЛЕНІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 27.01.2021 20:27

Фото без опису

27 січня сільський голова Сергій Сітарський взяв участь в загальних зборах уповноважених представників – членів Асоціації органів місцевого самоврядування, які.  Для участі у загальних зборах зареєструвалися 39 з 61 представника органів місцевого самоврядування Вінницької області, які є членами Асоціації.  В порядку денному було зазначено 14 питань. Обрали також заступників голови Асоціації. Першим заступником голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування обрано секретаря Вінницької міськради Павла Яблонського, заступниками – Вороновицького селищного голову Олександра Ковінька, голову Вінницької районної ради Ігоря Шутака та Літинського селищного голову Анатолія Бичка.

– Маємо працювати над тим, аби наша Асоціація була гарним дискусійним майданчиком для напрацювання правильних рішень, а громади розвивалися.  Для цього у нас є всі можливості, сформовані ради на місцях, до управління громадами прийшли професійні люди, які отримали високу довіру, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Ми вже створили певні  механізми для дієвої  допомоги громадам та їхньої підтримки. Ті основи, які сьогодні закладені, - це конкурс проєктів територіальних громад, використання коштів дорожнього фонду в розмірі 20%, а це близько 200 млн грн, які можуть спрямуватися безпосередньо для ремонту будівництва комунальних доріг.