Відбулася чергова сесія

Дата: 28.01.2021 20:52

Фото без опису

Сьогодні, 28 січня, відбулася шоста чергова сесія депутатів Агрономічної сільської ради. Присутніх депутатів було 18. Порядок денний складав 81 питання, в ході засідання одне питання було знято, два перенесено на наступну сесію. Також на засіданні були присутні депутати Вінницької обласної ради – Олександр Масленніков та Сергій Гуцол, керівник ветеранської організації громади - Олександр Ковальчук, директор Бабчук Юлія та представництво ТОВ «ЖЕК Агрономічне» та ініціативна група громади. Одне з найболючіших питань було - підняття тарифів на водопостачання та водовідведення в с.Агрономічне. В ході обговорення рішення депутатами було не прийнято. Більшість питань порядку денного стосувалися земельних відносин і декілька питань мали робочий характер.