Прийом громадян в Бохониках

Дата: 03.02.2021 17:51

Фото без опису Сьогодні, 3 лютого, здійснено виїзний прийом громадян сільським головою Сітарським С.М. в с.Бохоники. Прийом тривав з 09:00 до 13:00. Були порушені наступні питання:

- прибирання і розчистки кладовищ;

- щодо освітлення та асфальтування дороги вулиці Польова;

- щодо будівлі колишньої ферми, яка несе загрозу життю дітям, що ходять до школи;

- щодо аптеки в населеному пункті;

-щодо облагородження постійних земельних ділянок.

Також сільський голова відвідав сільську амбулаторію та поспілкувався з сімейними лікарем Мариною Сергіївною. Обговорили список медикаментів та обладнання, які необхідні для нормального функціонування.

Крім того, на прийом також завітав депутат обласної ради Масленніков Олександр Георгійович. Він також прийняв декілька заяв на матеріальну допомогу  та пообіцяв виділити кошти на придбання лічильника для пенсіонерки.

Також Григорій Майстер порушив питання і звернувся до сільської ради із заявою щодо протиправних дій Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області до гр. Жеребнюк Г.Г. Справа в тому, що ця громадянка користувалася земельною ділянкою тривалий час, але документів на право власність у неї не було і зараз ця ділянка опинилася у власності іншої особи.

Сільська рада ще раз наголошує - в кого немає документів на земельні ділянки – потрібно оформити на них право власності.