Шановні водії, утримайтеся від поїздок! На Вінниччині очікуються снігопади та заметілі, можлива ожеледиця

Дата: 10.02.2021 16:57

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології, 11 - 12 лютого по Вінницькій області та м. Вінниці очікується ускладнення погодних умов: опади у вигляді значного снігу 10-15 см., значне зниження температури повітря, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети на дорогах ожеледиця.

Наголошуємо, що існує висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій чи подій на транспорті, об’єктах енергетики, зв’язку та в комунальному господарстві.

Наполегливе прохання до водіїв: відкладіть поїздки на період негоди, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху та  швидкісного режиму, який забезпечує своєчасне гальмування.

Не залишайте автомобільний транспорт на узбіччі чи на проїжджій частині, надавайте перевагу в русі дорожній техніці.

До уваги громадян, у випадку виявлення обривів ліній електропередач, застерігаємо: не підходьте до них, повідомте на гарячу лінію АТ "Вінницяобленерго" – 0 800 217 217 (цілодобово, безкоштовно) та органи влади.

Станом на 13:00 на дорогах державного значення працюють 184 дорожники, задіяно 109 дорожніх машин. Використано 1575 тонн протиожеледної суміші.

Дорожники працюють в цілодобовому режимі.