Виїзний прийом громадян в Ільківці

Дата: 10.02.2021 20:44

Фото без описуДля оптимізації  і налагодження роботи сільський голова Сергій Сітарський провів виїзний прийом громадян в с.Ільківка. На зустрічі були присутні і мешканці з Горбанівки. Проблемних питань жителі висунули досить багато. Одне з болючих – перевезення громадян. Громадяни вкрай незадоволені роботою перевізника, скаржилися на недостатню кількість рейсів, відхилення від графіку руху  і т.д. Також піднімалося на зустрічі питання медичної допомоги в селі. Важливим на сьогодні залишається і питання освітлення вулиць.

Актуальним залишається і питання покриття мережі «Київстар», що несе за собою відсутність телефонного зв’язку в селі.

Також громадяни підняли питання встановлення обмежувачів руху в с.Горбанівка, адже вантажні автомобілі рухаються з досить великою швидкістю і розбивають асфальтне покриття.

Цікавила жителів Горбанівки і відсутність дитячого майданчика в селі.

Під час проведення прийому були проаналізовані питання, порушені громадянами. Частині із них надано роз’яснення в ході прийому, а інші потребують детальнішого розгляду та прийняття рішення.