Відбулася 7 чергова сесія

Дата: 19.02.2021 14:08

18 лютого відбулася 7 чергова сесія Агрономічної сільської ради. Присутніх депутатів було 17. Також на сесії був присутній депутат обласної ради Гуцол С.В Порядок денний налічував 97 питань, які були поділені на блоки: робочі, прийому-передачі майна та земельні. Розпочалася  сесія з привітань з днем народження депутатів, що відбулися в міжсесійний період. Також голова зазначив, що відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»  особи, уповноважені на виконання функцій держави, місцевого самоврядування, інші суб’єкти декларування, зокрема, депутати місцевих рад, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством. Після блоку оголошень, депутати безпосередньо почали працювати. Перше питання стосувалося початку повноважень депутата округу №6 Стальченка Олександра Володимировича.  Голова ТВК  вручила депутатське посвідчення, а депутати привітали свого колегу. Більшість питань порядку денного стосувалися земельних відносин. Після 3-годинної роботи, оперативно попрацювавши, депутати по всіх питаннях порядку денного прийняли рішення. Все, що залежало від депутатського корпусу Агрономічної сільської  8 скликання, зроблено.