ВІКТОРІЯ ГНАТЮК - УЧАСНИЦЯ ШОУ "ГОЛОС КРАЇНИ"

Дата: 23.02.2021 12:30

Фото без опису21 лютого на телеканалі 1+1 відбулася телетрансляція 5 випуску 11 сезону шоу «Голос країни». У сліпих прослуховуваннях  взяла участь  жителька нашої громади Вікторія Гнатюк, заспівавши пісню «У неба попросим». До Вікторії повернулися два тренери: Тіна Кароль та Олег Винник. Учасниця приєдналася до команди Тіни Кароль.

Ми поспілкувалися з Вікторією і розпитали про враження:

-Відчуття нереальні, фантастичні. Досить давно я вже відкривала сторінку «Голосу країни», але ніяк не зважувалася. В моєму житті є дві заповітні мрії:  реалізувати себе як жінка, мама. Це здійснилося, я щаслива у шлюбі, мене підтримує моя родина. Тому саме зараз з’явилася можливість здійснити іншу – реалізуватися як співачка, адже сама я з сім’ї музикантів, з дитинства грала на акордеоні, баяні, пишу авторські пісні. Участь у шоу – неймовірний досвід попрацювати з таким зірками. Це перевірка на витривалість, емоційний стан.

Також пані Вікторія зазначила, що це тільки початок, а далі буде більше…

Агрономічна сільська рада приєднується до вітань і бажає творчих злетів і нових перемог.

Відео з виступу