ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 05.03.2021 17:25

Фото без описуВітання з ювілеєм приймає жителька села Бохоники – Петрусь Тамара Семенівна. Народилася вона 4 березня 1931 р., в сім’ї колгоспників. Все життя важко пропрацювала. Трудову діяльність Тамара Семенівна розпочала з 16 років в ланці, а з 1952 року дояркою на молочно-тваринницькій фермі. За сумлінну працю та професіоналізм нагороджена орденом Трудового Червоного прапора. В 1992 році вийшла на заслужений відпочинок. Ювілярка має двох синів та онучку. Тамара Семенівна завжди брала активну участь в житті села та художньої самодіяльності.

Агрономічна сільська рада від усього серця вітає Вас з 90-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.