Конкурс "Мама і я"

Дата: 05.03.2021 19:25

Напередодні свята 8 Березня в Агрономічній ТГ проведено конкурс «Мама і я». У ньому брали участь мами разом з своїми дітьми з сіл територіальної громади,  демонструючи свої таланти. Перший конкурс –«Візитка», мав на меті познайомити зі своєю сім’єю, традиціями. Завдання наступного-заспівати колискову. Учасники справилися на всі 100%. В третьому конкурсі сім’ї дефілували в українських вбраннях. Своїми талантами між конкурсами ділилися учасники зразкового колективу під керівництвом Гаврилюк Л.Б., «Леді денс» з новим танцем та Софійка Слободянюк, яка зачарувала своїм неймовірним співом. Також на святі привітали найстарших жителів села Агрономічне, які мають звання «Ветеран праці». Захід пройшов з дотриманням карантинних вимог. Всі учасники отримали подарунки та грамоти, а глядачі море позитивних емоцій.