Привітання з 8 Березня!

Дата: 05.03.2021 23:53

Прекрасні жінки!

Ваше свято – це завжди свіжий подих весни у ніжному ароматі перших весняних квітів у загадкових жіночих усмішках. Сердечно вітаю Вас з цим прекрасним святом весни і надії. Українські жінки завжди були відомі своєю вродою та мудрістю. В усі часи жінка була, є і буде символом злагоди у сім’ї і суспільстві. Тож ми, чоловіки вдячні Вам за підтримку, взаєморозуміння, позитивну енергетику, від якої життя наше стає багатограннішим, наповнюється яскравими барвами. Від усієї душі бажаю кожній із Вас міцного здоров’я, родинного затишку та жіночого щастя. Щоб кожен день Вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки та душевний комфорт! Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а доля буде щедро зігріта теплом і любов’ю, серце – увагою рідних і близьких!

Сільський голова,

Сергій СІТАРСЬКИЙ