Виїзний прийом громадян сільського голови

Дата: 18.03.2021 15:12

17 березня відбувся черговий виїзний прийом сільського голови Сергія Сітарського в селі Медвеже Вушко. Серед присутніх були представники садового товариства «Ведмеже». Зокрема, людей цікавили проблеми виїзду-в’їзду на своїх домівок. Проблема є актуальною досить тривалий час, адже встановлення відповідних дорожніх знаків і розмітки просто необхідне, тому що на даній ділянці дороги щороку трапляються дорожньо-транспортні пригоди, які призводять до летальних наслідків.

Також на прийомі піднімалося питання вирубки аварійних дерев (тополь) вздовж ставу та по вулицях села, адже деякі з них несуть загрозу життя мешканців. Було вирішено викликати лісопатолога для обстеження всіх дерев для висновку і дозволу на вирубку.

Жителі вулиці Калинова також звернулися з проханням підсипки вулиці та залишили своє клопотання. Сільський голова пообіцяв вирішити це питання, як тільки погодні умови будуть дозволяти це

Черговий прийом знову таки показав, що проблем які потрібно вирішити багато, тому працювати є над чим.