Робоча зустріч з представниками Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області

Дата: 26.03.2021 17:58

Фото без описуВідбулася робоча зустріч сільського голови з представниками Вінницького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області. Під час зустрічі було обговорено подальші умови співпраці.

Пробація — це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Важливо зазначити, що основна мета роботи із цією категорією громадян – виявлення причин протиправної поведінки у засуджених осіб, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам та їх подолання, допомога в усвідомленні і виправленні зроблених  ними помилок, пошук шляхів та методів їх подолання. А найголовніше — пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя та майбутнє.