Робоча нарада

Дата: 29.03.2021 17:25

Фото без описуСьогодні відбулася чергова робоча нарада керівників виконавчого апарату та органів сільської ради з сільським головою Сергієм Сітарським. Під час зустрічі учасники поділилися планами на наступний тиждень, обговорили проблемні питання. Також було порушено питання електронної черги до дитячого садочку, яке буде здійснюватися через автоматизовану систему відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради. Крім того, обговорювали питання щодо благоустрою території працівниками сільської ради та визначення дати суботника. Також Олександр Грустілін, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму, розповів про перший етап обрання керівника Центру культури та дозвілля, що відбудеться 30 березня.