Засідання конкурсної комісії відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму

Дата: 30.03.2021 16:38

30 березня відбулося засідання конкурсної комісії відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму на зайняття посади директора комунального закладу - Центр культури та дозвілля Агрономічної сільської ради.

Відповідно до вимог, керівником закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи до участі у конкурсі подало двоє: Сенчишина Каріна Олександрівна та Щербатюк Анатолій Васильович. Це був перший етап конкурсного відбору, на якому учасники були лише допущені до конкурсу, а остаточні результати будуть відомі 2 квітня, коли відбудеться основний етап конкурсу.

Бажаємо удачі учасникам!