Місячник благоустрою в Агрономічної ТГ продовжується

Дата: 01.04.2021 16:32

Агрономічна сільська рада докладає максимум зусиль для того, щоб зробити села громади затишнішими та чистішими. Нагадуємо, що місячник благоустрою та озеленення громади продовжується.

Працівники  сільської ради також долучилися до цієї акції.  У рамках місячника протягом цього тижня проводились роботи по прибиранню території сіл Бохоники та Медвеже Вушко, зокрема, прибирання узбіччя доріг, вулиць, стадіонів, кладовищ, зупинок, заміна лампочок.

У рамках місячника просимо жителів громади взяти участь у прибиранні територій. Кожен з нас має змогу навести порядок там, де проживає. Давайте напередодні Великодня зробимо наші села чистими, культурними та привабливими. Звертаємось до керівників установ, приватних підприємців, що розміщені на території громади: прибирати потрібно не лише під порогом, а також і на прилеглій території. Адже нам разом жити у нашій громаді.

Пам’ятайте, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!