Обрано керівника Центру культури та дозвілля Агрономічної сільської ради

Дата: 02.04.2021 16:22

Сьогодні, 2 квітня, відбулося засідання конкурсної комісії відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму на зайняття посади директора комунального закладу Центру культури та дозвілля.

Напередодні конкурсна комісія розглянула документи, подані  кандидатами на посаду, які повністю відповідають встановленим вимогам. Комісія одноголосно прийняла рішення допустити обох кандидатів до участі. Але на сьогоднішньому засіданні один з кандидатів подав заяву про зняття своєї кандидатури

Інший учасник, Каріна Сенчишина, запропонувала до уваги власний проект програми розвитку закладу культури на 1 рік та 5 років, напрямки роботи, очікувані результати виконання програми, механізми управління.

Комісія прийняла рішення призначити Сенчишину К.О. директором центру культури та дозвілля Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

Вітаємо Каріну Олександрівну, бажаємо творчих успіхів у роботі.