Вирізка дерев на ОСТ"Барський масив"

Дата: 05.04.2021 17:08

В суботу після зборів мешканців ОСТ «Барський масив» з приводу облаштування дороги і зупинки, вони виїхали на місце вирізки дерев. Адже за словами громадян, які були незадоволені цим процесом, обрізка відбувається здорових дерев також. На зустрічі був присутній представник поліції, але сільський голова Сергій Сітарський запевнив, що всі дозвільні документи в порядку. Особливо мешканців цікавило чи не відбувається ця чистка з метою відведення пізніше земельних ділянок у власність. Сільський голова, Сергій Сітарський та депутат Олександр Мороз відповіли, що ніяких змін відбуватися не буде і дана ділянка буде використовуватися, як раніше, як паркова зона. Крім того, підрядна організація, яка проводить роботи, надасть  нові саджанці для посадки.