Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 06.04.2021 16:38

Сьогодні, 06 квітня, в Агрономічній сільській раді відбувався конкурс на заміщення вакантних посад начальника Служби у справах дітей та головного архітектора відділу архітектури та просторового розвитку. Під час засідань  члени   комісій розглянули пакети документів, подані претендентами, оцінили проходження завдань та провели співбесіди. Конкурс був проведений з дотриманням Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

За результатами конкурсу прийнято рішення рекомендувати Агрономічній сільській раді кандидатуру Закревської Наталії Павлівни на посаду головного архітектора відділу архітектури та просторового розвитку; начальником Служби у справах дітей Семенюк-Сотник Тетяну Василівну.

Наразі очікуються ще конкурси на посади головних спеціалістів даних відділів.