Виїзний прийом громадян сільського голови

Дата: 07.04.2021 16:34

Сьогодні, 07 квітня, відбувся черговий виїзний прийом сільського голови Сергія Сітарського в селі Бохоники. Одна з громадян звернулася щодо допомоги в оформленні права власності в  колишній будівлі «Побуткомбінату». Також розглянули питання встановлення огорожі за футбольними воротами на стадіоні для безпеки мешканців, а також не створювати незручності для сусідніх жителів. Крім того, на зустрічі піднімалися земельні питання та благоустрою і впорядкування територій.

Також на виїзному прийомі був присутній начальнику відділу житлово-комунального господарства Володимир Дячук. Він ознайомився з системою водопостачання села, оглянув чотири водонапірних башти разом з директором КОП «Бохоничанка» Григорієм Войтуном. Також обговорили проблеми, поділися планами на майбутнє. Крім того, разом відвідали станцію альтернативних джерел енергії.