Перевірка технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання

Дата: 09.04.2021 19:54

Сьогодні, 9 квітня, працівники сільської ради разом з представниками пожежно-рятувального підрозділу ДСНС України Вінницького району провели перевірку зовнішнього протипожежного водопостачання на території Агрономічної територіальної громади. Такі заходи проходять щорічно на виконання  вимог «Правил пожежної безпеки в Україні» та «Інструкції про порядок утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання». Всі ці джерела використовуються Службою порятунку для гасіння пожеж та заправки водою пожежно-рятувальної техніки. Від їх справності та працездатності залежить оперативність дій вогнеборців, і як наслідок – збереження життя людей та матеріальних цінностей.