До уваги жителів Агрономічної територіальної громади

Дата: 13.04.2021 10:58

Кабінет Міністрів України ініціює зміни до Порядку призначення житлових субсидій затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995р. № 848, з травня 2021 року, а саме: призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) буде здійснюватися лише після подання нової заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб.

Враховуючи зазначене, центром надання адміністративних послуг Агрономічної сільської ради розпочато попередній запис на прийом документів (в зручний для відвідувача день і час) для оформлення житлової субсидії на неопалювальний період для жителів Агрономічної територіальної громади.

Увага!!!! У зв’язку з пандемією та карантинними обмеженнями запис на отримання талону здійснюється виключно в телефонному режимі, за номером:

+38 (068 )775-26-13

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!! Прийом буде здійснюватися із суворим дотриманням карантинних заходів (при наявності маски та гумових рукавичок) відповідно до запису.