Вітання з творчим ювілеєм

Дата: 15.04.2021 19:02

Сьогодні свій творчий 35-літній ювілей відзначає народний аматорський фольклорно-етнографічний гурт «Брикса»

Агрономічна сільська рада вітає Вас і дякує за вагомий внесок у культурний розвиток агрономічної громади. Своїм чудовим співом щоразу Ви зачаровуєте слухачів не тільки на теренах рідного краю, але й далеко за його межами, запалюєте в серці кожного особливий вогонь любові до української пісні, народних традицій. Бажає Вам натхнення, наснаги й успіху на шляху до нових перемог, бурхливих оплесків вдячних глядачів. Нехай Бог благословляє Вас та Ваші родини, дарує міцне здоров’я і щастя, щоб кожен прожитий день дарував лише позитивні емоції. Хай у Ваших домівках панує мир, злагода, достаток, а в душах – спокій і гармонія!

Варто відзначити, що ансамбль засновано в 1986 році. Назва його незвична, означає вона „жіночі вибрики”. Мета гурту – відроджувати народні свята, звичаї, обряди. Чим власне учасники анасамблю займаються вже 35 років, пропагуючи українську культуру, звичаї та обряди. Оргнанізатором і натхненником колективу була кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Ганна Коваль. Ансамбль  за роки свого існування відомий за межами області. Вони є лауреатами свята „Берегиня” (м. Луцьк), телефестевалю „Горицвіт” (м. Львів), автентичного фестивалю ім. Гната Танцюри (м. Вінниця).