Озеленення сіл в громаді

Дата: 16.04.2021 19:31

Взаємодопомога та співраця сіл в громаді – запорука злагодженої роботи в успішної громади. Такі кроки співпраці започатковуються і в нашій новоствореній Агрономічній обєднаній громаді.  Мешканці села Медвеже Вушко надали 86 саджанців яблунь для озеленення сіл Бохоники, Горбанівка, Ільківка. Сьогодні завдяки ініціативі сільського голови, Сергія Сітарського, саджанці були висаджені. До акції долучилися небайдужі мешканці,  працівники Бохоницької ЗОШ.  Це лише започаткування  традицій взаємовигоди, добросусідства, які будуть тільки примножуватися. Адже запорука успішної громади –робота  згуртованої команди на спільний результат. А результат –озеленена, прибрана, доглянута, територія наших населених пунктів.