І тур обласних зональних змагань з волейболу

Дата: 19.04.2021 17:00

В суботу, 17 квітня, в Агрономічненській СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся І тур обласних зональних змагань з волейболу серед жіночих команд Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». На відкритті змагань були присутні: голова обласної організації «Колос» Сергій Татусяк, його заступник – Микола Радіонов, голова Вінницької районної державної адміністрації – Віталій Урдзік, сільський голова Сергій Сітарський, директор Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. – Наталія Ануфрієва.

В змаганнях взяли участь: команда Жмеринської громади (минулорічний срібний призер), команда м.Козятин та команда Агрономічної територіальної громади.

Під час відкриття за ініціативи Віталія Урдзіка виступили срібні призери чемпіонату України, кандидати в майстри спорту з акробатики.

Змагання пройшли в  теплій, невимушеній атмосфері, перемогу в яких здобула команда Агрономічної громади. Команда-переможців отримала в подарунок форму.

Дякуємо спонсорам, сільському голові, учасникам, а команді Агрономічної ТГ бажаємо подальших перемог.