Дата: 21.04.2021 08:48

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку 21.04.2021 р.:

1. Про внесення змін до рішення 7 сесії Агрономічної  сільської ради  8 скликання № 195 від 18.02.2021 «Про затвердження  структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2021 рік у новій редакції».

2. Про надання дозволу на участь у конкурсному  відборі інвестиційних програм і проєктів регіонального  розвитку, що можуть  реалізовуватися за рахунок  коштів  державного фонду  регіонального  розвитку  у 2022 році.

3. Про безоплатне  прийняття на баланс  відділу житлово-комунального  господарства, транспорту та  благоустрою Агрономічної  сільської ради автомобільних  доріг місцевого значення  сіл Агрономічне, Бохоники, Ільківка, Горбанівка, Рівець, Медвеже Вушко.

4. Про затвердження  Програми «Фінансова підтримка комунального  підприємства «Бохоничанка» Агрономічної  сільської ради  на 2021 рік.

5. Про  внесення  змін до Програми «Соціально-економічного розвитку  Агрономічної сільської територіальної громади на 2021 рік», затвердженої рішенням 4 сесії  Агрономічної  сільської ради 8  скликання  № 28 «Про  Програму «Соціально-економічного розвитку Агрономічної сільської територіальної громади» на 2021 рік» від 24.12.2020.

6. Про внесення змін  до рішення  4 сесії сільської ради 8  скликання  від 24 грудня 2020 року № 45 « Про  бюджет Агрономічної сільської територіальної  громади на 2021 рік».

7. Про  передачу субвенції з бюджету  Агрономічної сільської територіальної  громади  до районного бюджету  Вінницького району.

8. Про  внесення змін до рішення 7 сесії Агрономічної сільської ради 8 скликання №203 «Про Програму «Соціального захисту населення Агрономічної територіальної громади» на 2021 рік (у новій редакції)» від 18.02.2021 року.

9. Про  безоплатне прийняття  на баланс  КП «Бохоничанка» Агрономічної сільської ради  спеціальної  техніки та інвентар.

10. Про безоплатне  прийняття  на баланс відділу освіти, молоді, спорту, культури  та туризму Агрономічної  сільської ради  продуктів харчування.

11. Про виплату  матеріальної  допомоги  на вирішення соціально-побутових питань.

секретарю Агрономічної сільської ради.

12. Про Порядок  підготовки та прийняття  регуляторних актів  органами  та посадовими особами  Агрономічної сільської ради.