Дата: 21.04.2021 09:14

Порядок денний постійної комісії з питань  прав людини, законності  депутатської діяльності, етики  та регламенту ради на 21.04.2021 р.:

1.Про внесення змін до рішення 1 сесії Агрономічної сільської ради 8 скликання №12 від 12 листопада 2020 року «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» зі змінами.

2.Про внесення змін  до рішення 7 сесії  Агрономічної сільської  ради 8 скликання  № 206  «Про  затвердження Переліку адміністративних  послуг,що  надаються  через Центр  надання адміністративних  виконавчого  комітету  Агрономічної сільської ради , інформаційних  та  технологічних  карток  адміністративних  послуг» від 18.02.2021.