Комп'ютеризація Горбанівської бібліотеки

Дата: 21.04.2021 17:15

Продовжується комп’ютеризація сільських бібліотек в Агрономічній громаді. Сьогодні в рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» два комп’ютери отримала Горбанівська бібліотека. Сільський голова Сергій Сітарський та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Олександр Грустілін привезли і вручили подарунки бібілотекарю. Сучасна бібліотека сьогодні – це не лише культурний та інформаційний осередок, це інноваційний центр, в якому кожен зможе знайти потрібну інформацію і заняття до душі. Тому, потреба в комп’ютеризації бібліотек – це не данина моді, це життєва необхідність в умовах глобального прогресу.

Наразі Міністерство цифрової трансформації України активно розвиває проект «Дія. Цифрова освіта», одним із завдань якого є сприяння комп’ютеризації сільських бібліотек України.